Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
ok

Komentáře

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Text:
počet komentářů: 11
18.08. 16:29 | autor: Ilka
Tak hlavně lidičky spoléhejte vždy a všude jen na svoji rodinu a ne na jméno na obrazovce!Lidi dokážou bejt pěkně hnusní,tak jak to poznala i FatamorganaX.


15.08. 22:55 | autor: Hana
Ahoj, vůbec se tvému příběhu nedivím, je to hrůza co se na tomhle serveru děje. Jednou jsem se tam nepohodla s holčinou, která měla v přátelích adminku, a druhý den bylo na fóru napsáno "Tak Hana (příjmení) z (ulice, město) se snad nebude tolik vztekat když vidí, jak snadné je jí najít". V první chvíli jsem nechápala co to je, protože to není moje jméno ani adresa... až když jsem se podívala do nastavení svého účtu, tak jsem zjistila, že jsem si tam tohle vyplnila (podle prvorepublikového filmu, který mi asi běžel za zády když jsem se registrovala)... úplně náhodně, rozhodně tohle jméno / adresu nikde po netu nepoužívám, takže se to slečna musela dozvědět od někoho z administrace, kdo má přístup k těmto údajům. A osoba, která psala lidem výhružky o tom jak "si je najde" se taky vůbec neřešila, administrace odepsala, že si nemáme dávat do profilů fotky... poté, co celé Lidé.cz lidi tlačí na uživatele, aby tam nějakou fotku měli, každou chvíli nám bezportétním přijde vzkaz na tohle jméno atd. Zajímavé je, že PČR to vůbec nepřišlo jako prkotina, a když zahájili vyšetřování, tak admini najednou banovali jako diví.


28.07. 02:02 | autor: sarkamaple
je to děsný. Z celého srdíčka přeji pevné nervy. Někteří lidé jsou opravdu blbci a dokáží pěkně znepříjemnit život. Je hrozný, že se proti tomu člověk nemůže bránit. Držím palečky. Doufám, že ona dotyčná jednou pěkně dopadne na hubu a dá pokoj. Fuj je to hnus co dokáže.


27.07. 11:56 | autor: trejar
No,,,moc pěkné......mám k tomu jen jedno,,a to z večerníčku o krtečkovi,,,,v jednom příběhu chce majitel zahrádky zničit krtečka..a pořád říkáá,,zničit Krccchtka:)).a tak se toho drž,zničit KRTKA,,,jsou to potvory:)))i když ten pohádkový je hodný,,,,a víš co,,,ten krtek ve tvé zahrádce se zničí sám.On už se vlastně zničil...............................


25.07. 11:41 | autor: Lenny
Jen z hrůzou se mi po přečtení vrací zážitky, které jsem na chatu lidé zažila před několika lety také. Zneužití mého nicku, díky vložení tečky mezi dvě slova. Pro mnoho méně znalých lehce přehlédnutelná věc...stažené a znovu umístěné fotky z profilu... Naštěstí mi všichni oslovení přátelé, kterým nesedělo mé najednou vulgární vyjadřování, jelikož tak vůbec nemluvím, vše přeposlali do e-mailu s dotazem, co to znamená, že to přeci nejsem já. Začal hon a boj s větrnými mlýny. O to horší v tom celém bylo to, že jsem tu dotyčnou paní neznala, nikdy s ní nekomunikovala. Rozběsnila ji pouze skutečnost, že si mě do přátel přidal člověk, její soused, kterého dle mých fotek zajímaly pouze potápěčské destinace a s tím spojené kontakty...dle další komunikace jsem pochopila, že se jednalo zřejmě o velmi movitého člověka, o kterého paní usilovala a nedařilo se. Jak málo stačilo k tomu, aby člověku vznikly problémy na chatu...??? Mám velké štěstí oproti Vám, nikoho jsem si "zde" nepustila tak blízko, aby mi mohl reálně znepříjemnit život, ač se chat zdá někdy reálný až až. Ale i těmi písmenky to bylo opravdu nemilé a stresující, když Vaším jménem začne být někdo nechutný...proto... DÍKY BOHU za opravdové přátelé! Z adminů mi nikdo nebyl schopen pomoci...zkusila jsem poslední možnost. Hádat heslo vstupu do pozměněného nicku a světe div se, hned druhý pokus byla trefa. Jmenuji se Lenka a heslo znělo...Lenka. Dnes vlastním oba niky, samozřejmě používám jen jeden a paradoxně ten pozměněný, možná jako zadostiučinění... ;o) Přestala jsem chodit do místností, chodím už jen do vzkazníku, naše místnost časem padla, ale přátelé z těchto dob mi zůstali a opravdu za ně děkuji. Proto tuším, co jste prožívala a prožíváte a vím, že mnohonásobně intenzivněji, jelikož je to osobní, pracovní a když jde o živobytí a ještě v dnešní době, musí to být stres, který si nikdo z nás neumí ani představit... Proto Vám držím palce, jako jistě mnoho a mnoho dalších. Vydržte...můj palec prostě máte.


23.07. 08:56 | autor: lukáš
Asi se ta ......... dívala moooc na ESMERALDU a DALLAS...:-))))))))).....chichi a tak se sní stal džeár nebo jak se jmenoval ten hugenot...:-))))))) anebo chce konkurovat te srandistce z rodinnych pout...ale nevím huž jak se menuje bo tam jsou intrikáni a falešní skoro všichni...:-))))) možná je taky chudáček malinkej co jí každej jen ubližuje a celej svět je proti nííí...:-))))) chichi..( P.S. to byla ironie aby náhodou nedošlo k omylu!!! )...juva juva huž se mi nechce psát protože....jujky asik sem to huž zapoměl co jsem chtěl ještě napsat...no jóóó jsem prostě ťululum...:-)))))))))ale aspoň jsem udělal jednu věc....šel jsem na její profil a půl hodiny jsem naní vyplazoval jazyk..heheč...:-)))))))


22.07. 18:01 | autor: šarik
Můj názor--------------------Dát jí přes hubu až by se nestačila divit je normálně zamindrákovaná


20.07. 22:23 | autor: Gábina
Uf,smutné čtení,nechápu kde se v lidech bere tolik nenávisti. Držím palce při doufám,že razantnímu postupu s tou ženštinou....Jak tady píše Rutizakl-určitě by to potřebovala. Gábina


20.07. 11:24 | autor: uživatel lide.cz
Pročetl jsem si celý Tvůj blog týkající se "..........". Je to konečné dotažení toho co tu vytvářela na Truckerech od listopadu loňského roku. Mám na tebe jen jednu jedinou otáku. Pokud se toho tolik dělo na servru Lidé.cz kontaktovala jsi někdy kvůli tomuto přímo Pana Sponku? spoustu lidí má na spolužácích, na blozích, v místostech ve fórech nějakého toho svého admina, správce či někoho takového, ale jediný pan Sponka je hlavní administrátor servru Lidé.Cz. Osobně jsem se na něj obracel asi dvakrát kvůli dalekomalichernějším probléům než které popisuješ zde ty. Sice jsem nedostal odpověd ale danný problém byl okamžitě po předložení důkazů vyřešen k naší spokojenosti. nechápu opravdu nechápu pokud to vše jak píšeš je pravda jsi mohla dostat BAN. Pokud máš na vše důkaz stačí mu pár nitek a on si umí tu síť prověřit sám a dojít na věci a spojení nicků a historií že nám se o ní ani nezdá. Mám pocit že senechala zajít až hodně daleko a to jí dodává stále více sil na to s tím nepřestat. Věřím že absolutní ignorace všech (pro mě hlavně teď v místnosti Truckeři a Truckerky) je jediný možný zbůsob jak se jí zbavit. Ta ignorace ale musí být důsledná a absolutní. To je totiž pro její ego to nejhorší co ji může potkat. Chápu že se najde prostě někdo ten kdo to nevydrží ale to je bohužel ona pověstná kapka která ji znovu dostává nahoru. Vím o čem mluvím. Podobného človka jsem v místnosti takyřešili, ovšem nedostalo se to nikdy tak daleko tak jak popisuješ ty. Nezbývá Ti než držet palce a věřit onu přísloví, že "na každou svini se vaří voda" a ona se opravdu vaří.....


05.07. 12:12 | autor: Ja
Tak ja si to tak procitam a nestacim se divit,jak amateri se snazi hrat na MAFII.Kazdopadne bych chtel jen dodat a to jednim dechem se zarudlou tvari a nabehle zily prozrazuji,ze mi to neni lhostejne,ze jedno ceske prislovy hovori zcela jasne.Tak dlouho se chodi se dzbanem pro vodu,az sam do ni pada:-)A vzhledem k tomu,ze dotycni jsou jiz v pokrocilem stadiu zivota,predpokladal bych,ze budou premyslet trosicku dopredu a nedelat pouze hura akce...Cesky narod je uzasnej v tom,jak dokaze byt zavistivej a zlej.A pokud se tento clanek nekoho dotkne,ze jsem jej treba nazval amaterem tak at se klidne zlobi.Ale toto je opravdovej ameterismus,ktery je okoukanej z televize a maximalni ovoce ktere muze sklidit je soud a problemy....


30.06. 21:50 | autor: Rutizakl
Nedochazi mi jedna vec: pokud vis, kde dotycna osoba bydli.... Proc jeste nedostala, proboha pres drzku? Jinak moc pekne pises.

ÚVOD | BLOGY | ČLÁNKY | O NÁS | PODMÍNKY SLUŽBY
© 2018 - obsah publikovaných příspěvků je duševní vlastnictví relevantních autorů - provozuje Zásobování a.s.